Steun ons nu!

Uw steun kost slechts een paar muisklikken.
Onze Vriendenstichting is Partner van deze webwinkels en krijgt commissie op uw aankopen. Klik nu op een van deze banners:

Bol.com

algemeen


Wehkamp


Conrad

Conrad-banner


laatste nieuws

21-3-2017

Info-avond "Slimme pedagogiek voor gevoelige hoogbegaafde kinderen" op donderdag 6 april 2017
lees verder...


28-6-2016

Verhuisbericht! Ons nieuwe adres...
lees verder...


8-3-2016

Vuurvogel vertegenwoordigd op Festival van Talent op zaterdag 19 maart 2016
lees verder...


3-3-2016

Info-avond "Hoogbegaafd en Onderpresteren" op donderdag 31 maart 2016
lees verder...


lees al ons nieuws...

RSS-feed van het nieuws

meer informatie

Stem via SpicyLemon op de Vuurvogel

Stem hier!

Sponsoring?

De Stichting Vrienden van de hoogbegaafdenschool De Vuurvogel Gouda zorgt voor financiƫle en materiƫle ondersteuning van onze school.

Vriendenstichting heeft ANBI-status

Klik hier!

Stem op Vuurvogel Gouda bij SpicyLemon voor talent

zondag 18 december 2011

Sinds kort kan er weer op een website gestemd worden voor onze school, en maken we kans op sponsoring. Dit keer is het de website van het softwarebedrijf SpicyLemon, bekend van een aantal beveiligingsproducten zoals antivirussoftware.

SpicyLemon

SpicyLemon beschrijft haar actie als volgt:

"Wij bundelen onze krachten niet alleen binnen ons eigen vakgebied maar wij vinden het ook van belang om te investeren in het talent dat ons land te bieden heeft. Daarom maken we een gedeelte van onze verdiensten vrij om andere initiatieven in ons land te ondersteunen op het gebied van talent ontwikkeling. Van ieder pakket dat wij verkopen, doneren wij 1 euro aan deze campagne. Dit geld zal verdeeld worden over de top 2 per gemeente van elke gemeente die je hier kunt vinden!"

De Vuurvogel is te vinden onder gemeente Rotterdam. We hebben nog wel een achterstand weg te werken als we eerste of tweede willen worden, dus vraag iedereen om mee te klikken! Men kan zes stemmen per dag per IP-adres uitbrengen, en er kan natuurlijk ook op het werk of bij oma gestemd worden. Deze actie duurt tot 1 februari 2012.

Dit is de link naar de website met de stembutton van de Vuurvogel:

Stem op Vuurvogel Gouda bij SpicyLemon voor talent!

Deel deze pagina, klik op deze knoppen:

(update: zondag 18 december 2011)