Steun ons nu!

Uw steun kost slechts een paar muisklikken.
Onze Vriendenstichting is Partner van deze webwinkels en krijgt commissie op uw aankopen. Klik nu op een van deze banners:

Bol.com

algemeen


Wehkamp


Conrad

Conrad-banner


laatste nieuws

21-3-2017

Info-avond "Slimme pedagogiek voor gevoelige hoogbegaafde kinderen" op donderdag 6 april 2017
lees verder...


28-6-2016

Verhuisbericht! Ons nieuwe adres...
lees verder...


8-3-2016

Vuurvogel vertegenwoordigd op Festival van Talent op zaterdag 19 maart 2016
lees verder...


3-3-2016

Info-avond "Hoogbegaafd en Onderpresteren" op donderdag 31 maart 2016
lees verder...


lees al ons nieuws...

RSS-feed van het nieuws

meer informatie

De schoolgids, de jaarkalender en de evaluatie van het jaarplan 2010-2011 zijn hier te downloaden:

Schoolgids 2011-2012

Kalender 2011-2012

Evaluatie jaarplan 2010-2011

Sponsoring?

De Stichting Vrienden van de hoogbegaafdenschool De Vuurvogel Gouda zorgt voor financiƫle en materiƫle ondersteuning van onze school.

Vriendenstichting heeft ANBI-status

Klik hier!

De schoolgids en de jaarkalender 2011-2012 zijn beschikbaar

dinsdag 6 september 2011

Schoolgids en jaarkalender 2011-2012

De schoolgids voor het schooljaar 2011-2012 is klaar. Deze schoolgids is bedoeld om u te informeren over onze school. Voor ouders die overwegen hun kind aan te melden op de Vuurvogel, is deze schoolgids wellicht een eerste kennismaking. Voor ouders die reeds hun kind(eren) aan onze zorg hebben toevertrouwd, is deze gids een handig naslagwerk. Bij de schoolgids hoort de jaarkalender.

In deze schoolgids kunt u lezen waar Hoogbegaafdenschool De Vuurvogel Gouda voor staat, hoe de school georganiseerd is en welke zorg er aan uw kind kan worden gegeven. U vindt informatie over wat u van ons kunt verwachten en wat onze school voor uw kind kan betekenen. Daarnaast geven wij ook aan wat wij van u verwachten. Het opvoeden van een kind is een uitdagende taak, waarbij ouders en school elkaar nodig hebben en elkaar kunnen versterken.

Aan de samenstelling van deze schoolgids is veel zorg besteed. Alle geledingen hebben hieraan hun bijdrage geleverd. Toch vragen we u om te reageren, immers verbeteringen en aanvullingen zullen de gebruiksmogelijkheden van de schoolgids alleen maar doen toenemen.

Kortom, in deze gids staat alles wat u moet weten om het verblijf van uw kind op Hoogbegaafdenschool De Vuurvogel Gouda tot een succes te maken.

De volgende documenten (PDF's) kunnen hier gedownload worden:

Deel deze pagina, klik op deze knoppen:

(update: donderdag 22 september 2011)